C1206C472J1GEC
KEMETKEMET
C1206C472J1GEC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206C472J1GEC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 4.7NF 100V C0G 5%
Fitxak: C1206C472J1GEC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C1206C472J1GECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206C472J1GEC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 4.7NF 100V C0G 5% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 339987 pcs Datuen fitxa C1206C472J1GEC.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.035" (0.88mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series C
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 4700pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 4700pF
eskaerak ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1206C472J1GEC7800
C1206C472J1GEC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 4.7NF 100V C0G 5%