C1206C362F3GACTU
KEMETKEMET
C1206C362F3GACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206C362F3GACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 3600PF 25V NP0 1206
Fitxak: C1206C362F3GACTU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
C1206C362F3GACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206C362F3GACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 3600PF 25V NP0 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 72967 pcs Datuen fitxa C1206C362F3GACTU.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) 0.039" (1.00mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series C
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak C1206C362F3GAC
C1206C362F3GAC7800
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Low ESL
Failure Rate - Deskribapen zehatza 3600pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
kapazitantzia 3600pF eskaerak General Purpose