C1206C334M5REC7210
KEMETKEMET
C1206C334M5REC7210 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206C334M5REC7210
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 330NF 50V X7R 20%
Fitxak: C1206C334M5REC7210.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
C1206C334M5REC7210ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206C334M5REC7210 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 330NF 50V X7R 20% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2255001 pcs Datuen fitxa C1206C334M5REC7210.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.055" (1.40mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series C
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.33µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 0.33µF