C1206C333KMGEC
KEMETKEMET
C1206C333KMGEC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206C333KMGEC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 33NF 63V C0G 10%
Fitxak: C1206C333KMGEC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C1206C333KMGECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206C333KMGEC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 33NF 63V C0G 10% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 388113 pcs Datuen fitxa C1206C333KMGEC.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.053" (1.35mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series C
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.033µF ±10% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 0.033µF
eskaerak ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1206C333KMGECAUTO
C1206C333KMGECAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 33NF 63V C0G 10%