C1206C333JMRECAUTO
KEMETKEMET
C1206C333JMRECAUTO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206C333JMRECAUTO
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 33NF 63V X7R 5%
Fitxak: C1206C333JMRECAUTO.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
C1206C333JMRECAUTOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206C333JMRECAUTO fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 33NF 63V X7R 5% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1705587 pcs Datuen fitxa C1206C333JMRECAUTO.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.035" (0.88mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series C
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.033µF ±5% 63V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 0.033µF