C1206C332K2REC
KEMETKEMET
C1206C332K2REC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206C332K2REC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 3.3NF 200V X7R
Fitxak: C1206C332K2REC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C1206C332K2RECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206C332K2REC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 3.3NF 200V X7R Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 421082 pcs Datuen fitxa C1206C332K2REC.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.035" (0.88mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series C
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 3300pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 3300pF
eskaerak Bypass, Decoupling, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1206C332K2RALTU
C1206C332K2RALTU
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 3300PF 200V X7R 1206
Stockean: 856882 pcs
Deskarga: C1206C332K2RALTU.pdf
RFQ
C1206C332K3GEC
C1206C332K3GEC
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 3.3NF 25V C0G 10%
Stockean: 384800 pcs
Deskarga: C1206C332K3GEC.pdf
RFQ
C1206C332K2RECAUTO
C1206C332K2RECAUTO
deskribapena: CAP CER 1206 3.3NF 200V X7R
Deskarga: C1206C332K2RECAUTO.pdf
C1206C332K2RECAUTO7210
C1206C332K2RECAUTO7210
Deskarga: C1206C332K2RECAUTO7210.pdf
C1206C332K2GEC7210
C1206C332K2GEC7210
deskribapena: CAP CER 1206 3.3NF 200V C0G
Deskarga: C1206C332K2GEC7210.pdf
C1206C332K2REC7800
C1206C332K2REC7800
Deskarga: C1206C332K2REC7800.pdf
C1206C332K2GECAUTO
C1206C332K2GECAUTO
Deskarga: C1206C332K2GECAUTO.pdf
C1206C332K3GEC7210
C1206C332K3GEC7210
Deskarga: C1206C332K3GEC7210.pdf
C1206C332K2REC7210
C1206C332K2REC7210