C1206C332K2GEC
KEMETKEMET
C1206C332K2GEC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206C332K2GEC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 3.3NF 200V C0G
Fitxak: C1206C332K2GEC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C1206C332K2GECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206C332K2GEC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 3.3NF 200V C0G Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 465735 pcs Datuen fitxa C1206C332K2GEC.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.035" (0.88mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series C
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 3300pF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 3300pF
eskaerak ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1206C332K2GECAUTO7210
C1206C332K2GECAUTO7210
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 3.3NF 200V C0G
Stockean: 2387044 pcs
Deskarga: C1206C332K2GECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206C332K1REC
C1206C332K1REC
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 3.3NF 100V X7R
Stockean: 491345 pcs
Deskarga: C1206C332K1REC.pdf
RFQ
C1206C332K1REC7800
C1206C332K1REC7800
Deskarga: C1206C332K1REC7800.pdf
C1206C332K2GECAUTO
C1206C332K2GECAUTO
Deskarga: C1206C332K2GECAUTO.pdf
C1206C332K2GEC7210
C1206C332K2GEC7210
Deskarga: C1206C332K2GEC7210.pdf
C1206C332K1RECAUTO
C1206C332K1RECAUTO
Deskarga: C1206C332K1RECAUTO.pdf
C1206C332K2GEC7800
C1206C332K2GEC7800