C1206C271KDRACTU
KEMETKEMET
C1206C271KDRACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206C271KDRACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 270PF 1KV X7R 1206
Fitxak: C1206C271KDRACTU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
C1206C271KDRACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206C271KDRACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 270PF 1KV X7R 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 344346 pcs Datuen fitxa C1206C271KDRACTU.pdf
Tentsioaren balioa 1000V (1kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.069" (1.75mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series C
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak 399-7194-2
C1206C271KDRAC
C1206C271KDRAC7800
C1206C271KDRACTU-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak High Voltage
Failure Rate - Deskribapen zehatza 270pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
kapazitantzia 270pF eskaerak General Purpose