C1206C226Z9VACTU
KEMETKEMET
C1206C226Z9VACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206C226Z9VACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 22UF 6.3V Y5V 1206
Fitxak: C1206C226Z9VACTU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
C1206C226Z9VACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206C226Z9VACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 22UF 6.3V Y5V 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 822036 pcs Datuen fitxa C1206C226Z9VACTU.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia -20%, +80%
Lodiera (Max) 0.071" (1.80mm) Tenperatura koefizientea Y5V (F)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series C
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak 399-3028-2
C1206C226Z9VAC
C1206C226Z9VAC7800
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 22µF -20%, +80% 6.3V Ceramic Capacitor Y5V (F) 1206 (3216 Metric)
kapazitantzia 22µF eskaerak General Purpose