C1206C225M3REC
KEMETKEMET
C1206C225M3REC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206C225M3REC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 2.2UF 25V X7R 20%
Fitxak: C1206C225M3REC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C1206C225M3RECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206C225M3REC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 2.2UF 25V X7R 20% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 396842 pcs Datuen fitxa C1206C225M3REC.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.071" (1.80mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series C
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2.2µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 2.2µF
eskaerak Bypass, Decoupling, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1206C225K9PACTU
C1206C225K9PACTU
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 2.2UF 6.3V X5R 1206
Stockean: 573877 pcs
Deskarga: C1206C225K9PACTU.pdf
RFQ
C1206C225K8RALTU
C1206C225K8RALTU
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 2.2UF 10V X7R 1206
Stockean: 254637 pcs
Deskarga: C1206C225K8RALTU.pdf
RFQ
C1206C225M3RECAUTO7210
C1206C225M3RECAUTO7210
deskribapena: CAP CER 1206 2.2UF 25V X7R 20%
Deskarga: C1206C225M3RECAUTO7210.pdf
C1206C225M3RACTU
C1206C225M3RACTU
deskribapena: CAP CER 2.2UF 25V X7R 1206
Deskarga: C1206C225M3RACTU.pdf
C1206C225M3REC7210
C1206C225M3REC7210
Deskarga: C1206C225M3REC7210.pdf
C1206C225M3RECAUTO
C1206C225M3RECAUTO
Deskarga: C1206C225M3RECAUTO.pdf
C1206C225M3REC7800
C1206C225M3REC7800