C1206C224J1REC
KEMETKEMET
C1206C224J1REC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206C224J1REC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 220NF 100V X7R 5%
Fitxak: C1206C224J1REC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C1206C224J1RECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206C224J1REC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 220NF 100V X7R 5% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 335569 pcs Datuen fitxa C1206C224J1REC.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.039" (1.00mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series C
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.22µF ±5% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 0.22µF
eskaerak Bypass, Decoupling, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1206C224G8JAC7800
C1206C224G8JAC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0.22UF 10V U2J 1206
Stockean: 185800 pcs
Deskarga: C1206C224G8JAC7800.pdf
RFQ
C1206C224J1REC7800
C1206C224J1REC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 220NF 100V X7R 5%