C1206C223KAGEC
KEMETKEMET
C1206C223KAGEC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206C223KAGEC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 22NF 250V C0G 10%
Fitxak: C1206C223KAGEC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C1206C223KAGECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206C223KAGEC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 22NF 250V C0G 10% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 355004 pcs Datuen fitxa C1206C223KAGEC.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.071" (1.80mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series C
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.022µF ±10% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 0.022µF
eskaerak ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1206C223KAGEC7210
C1206C223KAGEC7210
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 22NF 250V C0G 10%
Stockean: 2668186 pcs
Deskarga: C1206C223KAGEC7210.pdf
RFQ
C1206C223KAGECAUTO7210
C1206C223KAGECAUTO7210
fabrikatzaileak: KEMET
Stockean: 2122832 pcs
Deskarga: C1206C223KAGECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206C223K8HACAUTO
C1206C223K8HACAUTO
deskribapena: CAP CER 1206 22NF 10V ULTRA STAB
Deskarga: C1206C223K8HACAUTO.pdf
C1206C223KAGEC7800
C1206C223KAGEC7800