C1206C222KAGEC
KEMETKEMET
C1206C222KAGEC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206C222KAGEC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 2.2NF 250V C0G
Fitxak: C1206C222KAGEC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C1206C222KAGECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206C222KAGEC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 2.2NF 250V C0G Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 454504 pcs Datuen fitxa C1206C222KAGEC.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.047" (1.20mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series C
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2200pF ±10% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 2200pF
eskaerak ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1206C222K5RECAUTO7210
C1206C222K5RECAUTO7210
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 2.2NF 50V X7R 10%
Stockean: 2589542 pcs
Deskarga: C1206C222K5RECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206C222K5REC7210
C1206C222K5REC7210
fabrikatzaileak: KEMET
Stockean: 3202256 pcs
Deskarga: C1206C222K5REC7210.pdf
RFQ
C1206C222KAGEC7800
C1206C222KAGEC7800
deskribapena: CAP CER 1206 2.2NF 250V C0G
Deskarga: C1206C222KAGEC7800.pdf
C1206C222KAGECAUTO
C1206C222KAGECAUTO