C1206C222JMRECAUTO
KEMETKEMET
C1206C222JMRECAUTO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206C222JMRECAUTO
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 2.2NF 63V X7R 5%
Fitxak: C1206C222JMRECAUTO.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
C1206C222JMRECAUTOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206C222JMRECAUTO fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 2.2NF 63V X7R 5% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1930697 pcs Datuen fitxa C1206C222JMRECAUTO.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.035" (0.88mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series C
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2200pF ±5% 63V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 2200pF
eskaerak Automotive, Bypass, Decoupling, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1206C222K1GEC7800
C1206C222K1GEC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 2.2NF 100V C0G
Stockean: 1787414 pcs
Deskarga: C1206C222K1GEC7800.pdf
RFQ
C1206C222JMGEC7210
C1206C222JMGEC7210
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 2.2NF 63V C0G 5%
Stockean: 1517683 pcs
Deskarga: C1206C222JMGEC7210.pdf
RFQ
C1206C222JMRECAUTO7210
C1206C222JMRECAUTO7210
deskribapena: CAP CER 1206 2.2NF 63V X7R 5%
Deskarga: C1206C222JMRECAUTO7210.pdf
C1206C222JMREC7210
C1206C222JMREC7210
Deskarga: C1206C222JMREC7210.pdf
C1206C222JMREC
C1206C222JMREC