C1206C222J1REC
KEMETKEMET
C1206C222J1REC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206C222J1REC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 2.2NF 100V X7R 5%
Fitxak: C1206C222J1REC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C1206C222J1RECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206C222J1REC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 2.2NF 100V X7R 5% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 406933 pcs Datuen fitxa C1206C222J1REC.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.035" (0.88mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series C
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2200pF ±5% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 2200pF
eskaerak Bypass, Decoupling, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1206C222J2GEC
C1206C222J2GEC
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 2.2NF 200V C0G 5%
Stockean: 292539 pcs
Deskarga: C1206C222J2GEC.pdf
RFQ
C1206C222J1REC7800
C1206C222J1REC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 2.2NF 100V X7R 5%
Stockean: 2096203 pcs
Deskarga: C1206C222J1REC7800.pdf
RFQ
C1206C222J2GEC7210
C1206C222J2GEC7210
Deskarga: C1206C222J2GEC7210.pdf
C1206C222J1HAC7800
C1206C222J1HAC7800
deskribapena: CAP CER 1206 2.2NF 100V ULTRA ST
Deskarga: C1206C222J1HAC7800.pdf
C1206C222J1RECAUTO7210
C1206C222J1RECAUTO7210