C1206C222J1GEC
KEMETKEMET
C1206C222J1GEC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206C222J1GEC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 2.2NF 100V C0G 5%
Fitxak: C1206C222J1GEC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C1206C222J1GECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206C222J1GEC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 2.2NF 100V C0G 5% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 319713 pcs Datuen fitxa C1206C222J1GEC.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.047" (1.20mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series C
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2200pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 2200pF
eskaerak ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1206C222J1RACTU
C1206C222J1RACTU
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 2200PF 100V X7R 1206
Stockean: 670180 pcs
Deskarga: C1206C222J1RACTU.pdf
RFQ
C1206C222J1GACTU
C1206C222J1GACTU
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 2200PF 100V C0G/NP0 1206
Stockean: 514763 pcs
Deskarga: C1206C222J1GACTU.pdf
RFQ
C1206C222J1GECAUTO7210
C1206C222J1GECAUTO7210
deskribapena: CAP CER 1206 2.2NF 100V C0G 5%
Deskarga: C1206C222J1GECAUTO7210.pdf
C1206C222J1HACAUTO
C1206C222J1HACAUTO
deskribapena: CAP CER 1206 2.2NF 100V ULTRA ST
Deskarga: C1206C222J1HACAUTO.pdf
C1206C222GMGEC7210
C1206C222GMGEC7210
deskribapena: CAP CER 1206 2.2NF 63V C0G 2%
Deskarga: C1206C222GMGEC7210.pdf
C1206C222J1GECAUTO
C1206C222J1GECAUTO
Deskarga: C1206C222J1GECAUTO.pdf
Deskarga: C1206C222GMGEC7800.pdf
C1206C222J1GEC7210
C1206C222J1GEC7210