C1206C221KCRACTU
KEMETKEMET
C1206C221KCRACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206C221KCRACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 220PF 500V X7R 1206
Fitxak: C1206C221KCRACTU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
C1206C221KCRACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206C221KCRACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 220PF 500V X7R 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 105286 pcs Datuen fitxa C1206C221KCRACTU.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.053" (1.35mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series C
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak 399-7189-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak High Voltage
Failure Rate - Deskribapen zehatza 220pF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
kapazitantzia 220pF eskaerak General Purpose