C1206C153MMGECAUTO
KEMETKEMET
C1206C153MMGECAUTO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206C153MMGECAUTO
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 15NF 63V C0G 20%
Fitxak: C1206C153MMGECAUTO.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
C1206C153MMGECAUTOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206C153MMGECAUTO fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 15NF 63V C0G 20% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1758547 pcs Datuen fitxa C1206C153MMGECAUTO.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.053" (1.35mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series C
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.015µF ±20% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 0.015µF
eskaerak Automotive, Bypass, Decoupling, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1206C153MMRECAUTO7210
C1206C153MMRECAUTO7210
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 15NF 63V X7R 20%
Stockean: 2300627 pcs
Deskarga: C1206C153MMRECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206C153MAREC7800
C1206C153MAREC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 15NF 250V X7R 20%
Stockean: 2363552 pcs
Deskarga: C1206C153MAREC7800.pdf
RFQ
C1206C153MMGEC
C1206C153MMGEC
deskribapena: CAP CER 1206 15NF 63V C0G 20%