C1206C153K5GEC
KEMETKEMET
C1206C153K5GEC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206C153K5GEC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 15NF 50V C0G 10%
Fitxak: C1206C153K5GEC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C1206C153K5GECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206C153K5GEC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 15NF 50V C0G 10% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 462174 pcs Datuen fitxa C1206C153K5GEC.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.053" (1.35mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series C
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.015µF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 0.015µF