C1206C153K3REC
KEMETKEMET
C1206C153K3REC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206C153K3REC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 15NF 25V X7R 10%
Fitxak: C1206C153K3REC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C1206C153K3RECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206C153K3REC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 15NF 25V X7R 10% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 370773 pcs Datuen fitxa C1206C153K3REC.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.035" (0.88mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series C
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.015µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 0.015µF