C1206C153K3GEC
KEMETKEMET
C1206C153K3GEC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206C153K3GEC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 15NF 25V C0G 10%
Fitxak: C1206C153K3GEC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C1206C153K3GECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206C153K3GEC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 15NF 25V C0G 10% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 465104 pcs Datuen fitxa C1206C153K3GEC.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.053" (1.35mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series C
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.015µF ±10% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 0.015µF
eskaerak ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1206C153K2RAC7800
C1206C153K2RAC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0.015UF 200V X7R 1206
Stockean: 1107753 pcs
Deskarga: C1206C153K2RAC7800.pdf
RFQ
C1206C153K3GEC7210
C1206C153K3GEC7210
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 15NF 25V C0G 10%
Stockean: 2336198 pcs
Deskarga: C1206C153K3GEC7210.pdf
RFQ
C1206C153K3JAC7800
C1206C153K3JAC7800
deskribapena: CAP CER 0.015UF 25V U2J 1206
Deskarga: C1206C153K3JAC7800.pdf
C1206C153K2RECAUTO
C1206C153K2RECAUTO
deskribapena: CAP CER 1206 15NF 200V X7R 10%
Deskarga: C1206C153K2RECAUTO.pdf
C1206C153K3GEC7800
C1206C153K3GEC7800
Deskarga: C1206C153K3GEC7800.pdf
C1206C153K2REC7210
C1206C153K2REC7210
Deskarga: C1206C153K2REC7210.pdf
C1206C153K3GECAUTO7210
C1206C153K3GECAUTO7210
Deskarga: C1206C153K3GECAUTO7210.pdf
C1206C153K2REC
C1206C153K2REC
Deskarga: C1206C153K2REC.pdf
C1206C153K3GECAUTO
C1206C153K3GECAUTO