C1206C152MMRECAUTO
KEMETKEMET
C1206C152MMRECAUTO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206C152MMRECAUTO
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 1.5NF 63V X7R 20%
Fitxak: C1206C152MMRECAUTO.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
C1206C152MMRECAUTOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206C152MMRECAUTO fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 1.5NF 63V X7R 20% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2486041 pcs Datuen fitxa C1206C152MMRECAUTO.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.035" (0.88mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series C
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1500pF ±20% 63V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 1500pF