C1206C152J5REC
KEMETKEMET
C1206C152J5REC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206C152J5REC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 1.5NF 50V X7R 5%
Fitxak: C1206C152J5REC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C1206C152J5RECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206C152J5REC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 1.5NF 50V X7R 5% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 348371 pcs Datuen fitxa C1206C152J5REC.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.035" (0.88mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series C
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1500pF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 1500pF
eskaerak Bypass, Decoupling, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1206C152J5REC7800
C1206C152J5REC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 1.5NF 50V X7R 5%
Stockean: 2114531 pcs
Deskarga: C1206C152J5REC7800.pdf
RFQ
C1206C152J5HAC7800
C1206C152J5HAC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 1.5NF 50V ULTRA STA
Stockean: 2762525 pcs
Deskarga: C1206C152J5HAC7800.pdf
RFQ
C1206C152J5GECAUTO7210
C1206C152J5GECAUTO7210
deskribapena: CAP CER 1206 1.5NF 50V C0G 5%
Deskarga: C1206C152J5GECAUTO7210.pdf
C1206C152J5RECAUTO
C1206C152J5RECAUTO