C1206C105J3REC
KEMETKEMET
C1206C105J3REC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206C105J3REC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 1UF 25V X7R 5%
Fitxak: C1206C105J3REC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C1206C105J3RECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206C105J3REC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 1UF 25V X7R 5% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 338788 pcs Datuen fitxa C1206C105J3REC.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.043" (1.10mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series C
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1µF ±5% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 1µF
eskaerak Bypass, Decoupling, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1206C105J3RACTU
C1206C105J3RACTU
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1UF 25V X7R 1206
Stockean: 84634 pcs
Deskarga: C1206C105J3RACTU.pdf
RFQ
C1206C105J4RACTU
C1206C105J4RACTU
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1UF 16V X7R 1206
Stockean: 334947 pcs
Deskarga: C1206C105J4RACTU.pdf
RFQ
C1206C105J3RECAUTO
C1206C105J3RECAUTO
deskribapena: CAP CER 1206 1UF 25V X7R 5%
Deskarga: C1206C105J3RECAUTO.pdf
C1206C104MMRECAUTO7210
C1206C104MMRECAUTO7210
deskribapena: CAP CER 1206 0.1UF 63V X7R 20%
Deskarga: C1206C104MMRECAUTO7210.pdf
C1206C105J3REC7800
C1206C105J3REC7800