C1206C104M3REC
KEMETKEMET
C1206C104M3REC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206C104M3REC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 0.1UF 25V X7R 20%
Fitxak: C1206C104M3REC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C1206C104M3RECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206C104M3REC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 0.1UF 25V X7R 20% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 370296 pcs Datuen fitxa C1206C104M3REC.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.055" (1.40mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series C
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.1µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 0.1µF
eskaerak Bypass, Decoupling, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1206C104M4HAC7800
C1206C104M4HAC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 0.1F 16V ULTRA STAB
Stockean: 581886 pcs
Deskarga: C1206C104M4HAC7800.pdf
RFQ
C1206C104M3REC7210
C1206C104M3REC7210
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 0.1UF 25V X7R 20%
Stockean: 2501898 pcs
Deskarga: C1206C104M3REC7210.pdf
RFQ
C1206C104M3REC7800
C1206C104M3REC7800