C1206C102KCGALTU
KEMETKEMET
C1206C102KCGALTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206C102KCGALTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1000PF 500V NP0 1206
Fitxak: C1206C102KCGALTU.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
C1206C102KCGALTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206C102KCGALTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1000PF 500V NP0 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 446076 pcs Datuen fitxa C1206C102KCGALTU.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.069" (1.75mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series L
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak C1206C102KCGAL
C1206C102KCGAL7800
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak High Voltage
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1000pF ±10% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
kapazitantzia 1000pF eskaerak General Purpose