C1206C102KAGEC
KEMETKEMET
C1206C102KAGEC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206C102KAGEC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 1NF 250V C0G 10%
Fitxak: C1206C102KAGEC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C1206C102KAGECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206C102KAGEC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 1NF 250V C0G 10% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 434248 pcs Datuen fitxa C1206C102KAGEC.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.035" (0.88mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series C
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1000pF ±10% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 1000pF