C1206C102JBRACTU
KEMETKEMET
C1206C102JBRACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206C102JBRACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1000PF 630V X7R 1206
Fitxak: C1206C102JBRACTU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
5000 pcs
  • Mezua
C1206C102JBRACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206C102JBRACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1000PF 630V X7R 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 261335 pcs Datuen fitxa C1206C102JBRACTU.pdf
Tentsioaren balioa 630V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.053" (1.35mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series C
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak 399-5584-2
C1206C102JBRAC
C1206C102JBRAC7800
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak High Voltage
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1000pF ±5% 630V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
kapazitantzia 1000pF eskaerak General Purpose