C1206C101JBGACTU
KEMETKEMET
C1206C101JBGACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206C101JBGACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 100PF 630V C0G/NP0 1206
Fitxak: C1206C101JBGACTU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
5000 pcs
  • Mezua
C1206C101JBGACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206C101JBGACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 100PF 630V C0G/NP0 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 985127 pcs Datuen fitxa C1206C101JBGACTU.pdf
Tentsioaren balioa 630V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.053" (1.35mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series C
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak 399-5543-2
C1206C101JBGAC
C1206C101JBGAC7800
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak High Voltage
Failure Rate - Deskribapen zehatza 100pF ±5% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
kapazitantzia 100pF eskaerak General Purpose