C0805Y102K1RACTU
KEMETKEMET
C0805Y102K1RACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805Y102K1RACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1000PF 100V X7R 0805
Fitxak: C0805Y102K1RACTU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
C0805Y102K1RACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805Y102K1RACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1000PF 100V X7R 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1036118 pcs Datuen fitxa C0805Y102K1RACTU.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.035" (0.88mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.083" L x 0.049" W (2.10mm x 1.25mm) Series FF-CAP
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak 399-10078-2
C0805Y102K1RAC
C0805Y102K1RAC7800
C0805Y102K1RACTU-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Floating Electrode, Soft Termination
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1000pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
kapazitantzia 1000pF eskaerak Boardflex Sensitive