C0805X682MMREC
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805X682MMREC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 6.8NF 63V X7R 20%
Fitxak: C0805X682MMREC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C0805X682MMRECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805X682MMREC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 6.8NF 63V X7R 20% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 322059 pcs Datuen fitxa C0805X682MMREC.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.039" (0.98mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 6800pF ±20% 63V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 6800pF
eskaerak Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C0805X682MMREC7800
C0805X682MMREC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 6.8NF 63V X7R 20%
Stockean: 1507939 pcs
Deskarga: C0805X682MMREC7800.pdf
RFQ
C0805X682MMGECAUTO7210
C0805X682MMGECAUTO7210
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 6.8NF 63V C0G 20%
Stockean: 1480859 pcs
Deskarga: C0805X682MMGECAUTO7210.pdf
RFQ
C0805X682MARECAUTO7210
C0805X682MARECAUTO7210
deskribapena: CAP CER 0805 6.8NF 250V X7R
Deskarga: C0805X682MARECAUTO7210.pdf
C0805X682MMREC7210
C0805X682MMREC7210
Deskarga: C0805X682MMREC7210.pdf
C0805X683J1REC
C0805X683J1REC
deskribapena: CAP CER 0805 68NF 100V X7R 5%
Deskarga: C0805X683J1REC.pdf
C0805X682MMGEC7800
C0805X682MMGEC7800
Deskarga: C0805X682MMGEC7800.pdf
C0805X682MMRECAUTO
C0805X682MMRECAUTO
Deskarga: C0805X682MMRECAUTO.pdf
C0805X683J1REC7210
C0805X683J1REC7210
Deskarga: C0805X683J1REC7210.pdf
C0805X682MMGECAUTO
C0805X682MMGECAUTO
Deskarga: C0805X682MMGECAUTO.pdf
C0805X682MMRECAUTO7210
C0805X682MMRECAUTO7210
Deskarga: C0805X682MMRECAUTO7210.pdf
C0805X682MMGEC
C0805X682MMGEC