C0805X682K2REC
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805X682K2REC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 6.8NF 200V X7R
Fitxak: C0805X682K2REC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C0805X682K2RECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805X682K2REC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 6.8NF 200V X7R Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 359300 pcs Datuen fitxa C0805X682K2REC.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.039" (0.98mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 6800pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 6800pF
eskaerak Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C0805X682K2RECAUTO7210
C0805X682K2RECAUTO7210
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 6.8NF 200V X7R
Stockean: 1564096 pcs
Deskarga: C0805X682K2RECAUTO7210.pdf
RFQ
C0805X682K2GECAUTO
C0805X682K2GECAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 6800PF 200V C0G/NP0 0805
Stockean: 252546 pcs
Deskarga: C0805X682K2GECAUTO.pdf
RFQ
C0805X682K2GEC7800
C0805X682K2GEC7800
deskribapena: CAP CER 0805 6.8NF 200V C0G
Deskarga: C0805X682K2GEC7800.pdf
C0805X682K2REC7800
C0805X682K2REC7800