C0805X682J5GEC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805X682J5GEC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 6.8NF 50V C0G 5%
Fitxak: C0805X682J5GEC.pdf
  • Mezua
C0805X682J5GECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805X682J5GEC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 6.8NF 50V C0G 5% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 245490 pcs Datuen fitxa C0805X682J5GEC.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.055" (1.40mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Low ESL, Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 6800pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 6800pF
eskaerak Boardflex Sensitive, ESD Protection
Produktu erlazionatuak
C0805X682J5JAC7800
C0805X682J5JAC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 6800PF 50V U2J 0805
Stockean: 914585 pcs
Deskarga: C0805X682J5JAC7800.pdf
RFQ
C0805X682J5JACAUTO
C0805X682J5JACAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
Stockean: 872527 pcs
Deskarga: C0805X682J5JACAUTO.pdf
RFQ
C0805X682J5GECAUTO7210
C0805X682J5GECAUTO7210
deskribapena: CAP CER 0805 6.8NF 50V C0G 5%
Deskarga: C0805X682J5GECAUTO7210.pdf
C0805X682J5GECAUTO
C0805X682J5GECAUTO
Deskarga: C0805X682J5GECAUTO.pdf
C0805X682J4REC7800
C0805X682J4REC7800
deskribapena: CAP CER 0805 6.8NF 16V X7R 5%
Deskarga: C0805X682J4REC7800.pdf
C0805X682J4RECAUTO
C0805X682J4RECAUTO
Deskarga: C0805X682J4RECAUTO.pdf
C0805X682J5GEC7210
C0805X682J5GEC7210
Deskarga: C0805X682J5GEC7210.pdf
Deskarga: C0805X682J4REC7210.pdf
C0805X682J5GEC7800
C0805X682J5GEC7800