C0805X682G5GEC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805X682G5GEC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 6.8NF 50V C0G 2%
Fitxak: C0805X682G5GEC.pdf
  • Mezua
C0805X682G5GECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805X682G5GEC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 6.8NF 50V C0G 2% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 188785 pcs Datuen fitxa C0805X682G5GEC.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±2%
Lodiera (Max) 0.055" (1.40mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Low ESL, Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 6800pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 6800pF
eskaerak Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C0805X682G5GEC7800
C0805X682G5GEC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 6.8NF 50V C0G 2%