C0805X474J5REC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805X474J5REC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 470NF 50V X7R 5%
Fitxak: C0805X474J5REC.pdf
  • Mezua
C0805X474J5RECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805X474J5REC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 470NF 50V X7R 5% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 253405 pcs Datuen fitxa C0805X474J5REC.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.047" (1.20mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 0.47µF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 0.47µF
eskaerak Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C0805X474J5RECAUTO
C0805X474J5RECAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 470NF 50V X7R 5%
Stockean: 1076912 pcs
Deskarga: C0805X474J5RECAUTO.pdf
RFQ
C0805X474J8RAC7800
C0805X474J8RAC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0.47UF 10V X7R 0805
Stockean: 345075 pcs
Deskarga: C0805X474J8RAC7800.pdf
RFQ
C0805X474J5REC7210
C0805X474J5REC7210