C0805X472MAREC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805X472MAREC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 4.7NF 250V X7R
Fitxak: C0805X472MAREC.pdf
  • Mezua
C0805X472MARECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805X472MAREC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 4.7NF 250V X7R Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 309341 pcs Datuen fitxa C0805X472MAREC.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.039" (0.98mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 4700pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 4700pF