C0805X472M5REC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805X472M5REC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 4.7NF 50V X7R 20%
Fitxak: C0805X472M5REC.pdf
  • Mezua
C0805X472M5RECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805X472M5REC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 4.7NF 50V X7R 20% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 368928 pcs Datuen fitxa C0805X472M5REC.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.039" (0.98mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 4700pF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 4700pF
eskaerak Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C0805X472M5RECAUTO
C0805X472M5RECAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 4.7NF 50V X7R 20%
Stockean: 1531970 pcs
Deskarga: C0805X472M5RECAUTO.pdf
RFQ
C0805X472M8JAC7800
C0805X472M8JAC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 4700PF 10V U2J 0805
Stockean: 1813872 pcs
Deskarga: C0805X472M8JAC7800.pdf
RFQ
C0805X472M5REC7800
C0805X472M5REC7800