C0805X472M1REC
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805X472M1REC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 4.7NF 100V X7R
Fitxak: C0805X472M1REC.pdf
  • Mezua
C0805X472M1RECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805X472M1REC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 4.7NF 100V X7R Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 300328 pcs Datuen fitxa C0805X472M1REC.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.039" (0.98mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 4700pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 4700pF
eskaerak Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C0805X472M1GECAUTO
C0805X472M1GECAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 4.7NF 100V C0G
Stockean: 1359113 pcs
Deskarga: C0805X472M1GECAUTO.pdf
RFQ
C0805X472M1RECAUTO7210
C0805X472M1RECAUTO7210
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 4.7NF 100V X7R
Stockean: 1349303 pcs
Deskarga: C0805X472M1RECAUTO7210.pdf
RFQ
C0805X472M1REC7800
C0805X472M1REC7800
Deskarga: C0805X472M1REC7800.pdf
C0805X472M1GEC7210
C0805X472M1GEC7210
Deskarga: C0805X472M1GEC7210.pdf
C0805X472M1REC7210
C0805X472M1REC7210
Deskarga: C0805X472M1REC7210.pdf
C0805X472M1RECAUTO
C0805X472M1RECAUTO