C0805X472KMREC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805X472KMREC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 4.7NF 63V X7R 10%
Fitxak: C0805X472KMREC.pdf
  • Mezua
C0805X472KMRECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805X472KMREC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 4.7NF 63V X7R 10% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 321676 pcs Datuen fitxa C0805X472KMREC.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.039" (0.98mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 4700pF ±10% 63V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 4700pF
eskaerak Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C0805X472KMREC7800
C0805X472KMREC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 4.7NF 63V X7R 10%