C0805X472KAREC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805X472KAREC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 4.7NF 250V X7R
Fitxak: C0805X472KAREC.pdf
  • Mezua
C0805X472KARECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805X472KAREC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 4.7NF 250V X7R Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 340734 pcs Datuen fitxa C0805X472KAREC.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.039" (0.98mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 4700pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 4700pF
eskaerak Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Produktu erlazionatuak
C0805X472KBRACTU
C0805X472KBRACTU
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 4700PF 630V X7R 0805
Stockean: 311441 pcs
Deskarga: C0805X472KBRACTU.pdf
RFQ
C0805X472KARECAUTO
C0805X472KARECAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 4.7NF 250V X7R
Stockean: 1299446 pcs
Deskarga: C0805X472KARECAUTO.pdf
RFQ
C0805X472KAREC7800
C0805X472KAREC7800
Deskarga: C0805X472KAREC7800.pdf
C0805X472KBRACAUTO
C0805X472KBRACAUTO
deskribapena: CAP CER 0805 4.7NF 630V X7R 10%
Deskarga: C0805X472KBRACAUTO.pdf
C0805X472KAREC7210
C0805X472KAREC7210