C0805X472F1GEC
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805X472F1GEC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 4.7NF 100V C0G 1%
Fitxak: C0805X472F1GEC.pdf
  • Mezua
C0805X472F1GECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805X472F1GEC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 4.7NF 100V C0G 1% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 183298 pcs Datuen fitxa C0805X472F1GEC.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) 0.039" (1.00mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Low ESL, Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 4700pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 4700pF
eskaerak Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C0805X472F2GEC
C0805X472F2GEC
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 4.7NF 200V C0G 1%
Stockean: 179859 pcs
Deskarga: C0805X472F2GEC.pdf
RFQ
C0805X472F1GECAUTO7210
C0805X472F1GECAUTO7210
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 4.7NF 100V C0G 1%
Stockean: 852502 pcs
Deskarga: C0805X472F1GECAUTO7210.pdf
RFQ
C0805X472F1GEC7210
C0805X472F1GEC7210
Deskarga: C0805X472F1GEC7210.pdf
C0805X471M5HACAUTO
C0805X471M5HACAUTO
deskribapena: CAP CER 0805 470PF 50V ULTRA STA
Deskarga: C0805X471M5HACAUTO.pdf
C0805X472F1GECAUTO
C0805X472F1GECAUTO