C0805X334J3REC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805X334J3REC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 330NF 25V X7R 5%
Fitxak: C0805X334J3REC.pdf
  • Mezua
C0805X334J3RECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805X334J3REC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 330NF 25V X7R 5% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 243277 pcs Datuen fitxa C0805X334J3REC.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.039" (1.00mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.33µF ±5% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 0.33µF
eskaerak Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Produktu erlazionatuak
C0805X333MMRECAUTO
C0805X333MMRECAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 33NF 63V X7R 20%
Stockean: 1203049 pcs
Deskarga: C0805X333MMRECAUTO.pdf
RFQ
C0805X333MMREC7210
C0805X333MMREC7210
fabrikatzaileak: KEMET
Stockean: 1829925 pcs
Deskarga: C0805X333MMREC7210.pdf
RFQ
C0805X334J3RECAUTO
C0805X334J3RECAUTO
deskribapena: CAP CER 0805 330NF 25V X7R 5%
Deskarga: C0805X334J3RECAUTO.pdf
C0805X334J3REC7210
C0805X334J3REC7210
Deskarga: C0805X334J3REC7210.pdf
Deskarga: C0805X333MMREC7800.pdf
C0805X334J4REC7210
C0805X334J4REC7210
deskribapena: CAP CER 0805 330NF 16V X7R 5%
Deskarga: C0805X334J4REC7210.pdf
C0805X334J3REC7800
C0805X334J3REC7800