C0805X333J5REC
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805X333J5REC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 33NF 50V X7R 5%
Fitxak: C0805X333J5REC.pdf
  • Mezua
C0805X333J5RECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805X333J5REC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 33NF 50V X7R 5% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 214277 pcs Datuen fitxa C0805X333J5REC.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.047" (1.20mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.033µF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 0.033µF
eskaerak Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C0805X333J4REC7800
C0805X333J4REC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 33NF 16V X7R 5%
Stockean: 997714 pcs
Deskarga: C0805X333J4REC7800.pdf
RFQ
C0805X333J8HACAUTO
C0805X333J8HACAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 33NF 10V ULTRA STAB
Stockean: 1065734 pcs
Deskarga: C0805X333J8HACAUTO.pdf
RFQ
C0805X333J5REC7800
C0805X333J5REC7800
deskribapena: CAP CER 0805 33NF 50V X7R 5%
Deskarga: C0805X333J5REC7800.pdf
C0805X333J4RECAUTO
C0805X333J4RECAUTO
Deskarga: C0805X333J4RECAUTO.pdf
C0805X333J5REC7210
C0805X333J5REC7210
Deskarga: C0805X333J5REC7210.pdf
C0805X333J5RECAUTO
C0805X333J5RECAUTO
Deskarga: C0805X333J5RECAUTO.pdf
C0805X333J5RAC7800
C0805X333J5RAC7800
deskribapena: CAP CER 0.033UF 50V X7R 0805
Deskarga: C0805X333J5RAC7800.pdf
C0805X333J5RECAUTO7210
C0805X333J5RECAUTO7210