C0805X333J3REC
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805X333J3REC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 33NF 25V X7R 5%
Fitxak: C0805X333J3REC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C0805X333J3RECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805X333J3REC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 33NF 25V X7R 5% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 241362 pcs Datuen fitxa C0805X333J3REC.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.047" (1.20mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.033µF ±5% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 0.033µF
eskaerak Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C0805X333J3REC7210
C0805X333J3REC7210
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 33NF 25V X7R 5%
Stockean: 1260476 pcs
Deskarga: C0805X333J3REC7210.pdf
RFQ
C0805X333J3RECAUTO
C0805X333J3RECAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
Stockean: 1069529 pcs
Deskarga: C0805X333J3RECAUTO.pdf
RFQ
C0805X333J3JAC7800
C0805X333J3JAC7800
deskribapena: CAP CER 0.033UF 25V U2J 0805
Deskarga: C0805X333J3JAC7800.pdf
C0805X333J3REC7800
C0805X333J3REC7800
Deskarga: C0805X333J3REC7800.pdf
C0805X333J3RECAUTO7210
C0805X333J3RECAUTO7210