C0805X333J1REC
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805X333J1REC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 33NF 100V X7R 5%
Fitxak: C0805X333J1REC.pdf
  • Mezua
C0805X333J1RECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805X333J1REC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 33NF 100V X7R 5% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 227092 pcs Datuen fitxa C0805X333J1REC.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.047" (1.20mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.033µF ±5% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 0.033µF
eskaerak Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C0805X333J2REC
C0805X333J2REC
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 33NF 200V X7R 5%
Stockean: 223023 pcs
Deskarga: C0805X333J2REC.pdf
RFQ
C0805X333J1RECAUTO
C0805X333J1RECAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 33NF 100V X7R 5%
Stockean: 983081 pcs
Deskarga: C0805X333J1RECAUTO.pdf
RFQ
C0805X333J1REC7210
C0805X333J1REC7210
Deskarga: C0805X333J1REC7210.pdf
C0805X333G8HAC7800
C0805X333G8HAC7800
deskribapena: CAP CER 0805 33NF 10V ULTRA STAB
Deskarga: C0805X333G8HAC7800.pdf
C0805X333J1RECAUTO7210
C0805X333J1RECAUTO7210
Deskarga: C0805X333J1RECAUTO7210.pdf
C0805X333J1REC7800
C0805X333J1REC7800