C0805X333G3GEC
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805X333G3GEC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 33NF 25V C0G 2%
Fitxak: C0805X333G3GEC.pdf
  • Mezua
C0805X333G3GECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805X333G3GEC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 33NF 25V C0G 2% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 178977 pcs Datuen fitxa C0805X333G3GEC.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±2%
Lodiera (Max) 0.055" (1.40mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Low ESL, Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.033µF ±2% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 0.033µF
eskaerak Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C0805X333F5JACAUTO
C0805X333F5JACAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0.033UF 50V U2J 0805
Stockean: 141775 pcs
Deskarga: C0805X333F5JACAUTO.pdf
RFQ
C0805X333G3JAC7800
C0805X333G3JAC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0.033UF 25V U2J 0805
Stockean: 522111 pcs
Deskarga: C0805X333G3JAC7800.pdf
RFQ
C0805X333G3GEC7800
C0805X333G3GEC7800
deskribapena: CAP CER 0805 33NF 25V C0G 2%