C0805X332M3GEC
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805X332M3GEC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 3.3NF 25V C0G 20%
Fitxak: C0805X332M3GEC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C0805X332M3GECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805X332M3GEC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 3.3NF 25V C0G 20% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 299555 pcs Datuen fitxa C0805X332M3GEC.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.039" (0.98mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Low ESL, Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 3300pF ±20% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 3300pF
eskaerak Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C0805X332M3GEC7210
C0805X332M3GEC7210
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 3.3NF 25V C0G 20%
Stockean: 1526190 pcs
Deskarga: C0805X332M3GEC7210.pdf
RFQ
C0805X332M3GECAUTO
C0805X332M3GECAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
Stockean: 1348615 pcs
Deskarga: C0805X332M3GECAUTO.pdf
RFQ
C0805X332M3REC7210
C0805X332M3REC7210
deskribapena: CAP CER 0805 3.3NF 25V X7R 20%
Deskarga: C0805X332M3REC7210.pdf
C0805X332M3GEC7800
C0805X332M3GEC7800