C0805X331M5HAC7800
KEMETKEMET
C0805X331M5HAC7800 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805X331M5HAC7800
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 330PF 50V ULTRA STA
Fitxak: C0805X331M5HAC7800.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
C0805X331M5HAC7800ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805X331M5HAC7800 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 330PF 50V ULTRA STA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4204982 pcs Datuen fitxa C0805X331M5HAC7800.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.039" (0.98mm) Tenperatura koefizientea X8R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series FT-CAP
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak C0805X331M5HACTU
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Low ESL, Soft Termination
Failure Rate - Deskribapen zehatza 330pF ±20% 50V Ceramic Capacitor X8R 0805 (2012 Metric)
kapazitantzia 330pF eskaerak Boardflex Sensitive