C0805X331F4HACAUTO
KEMETKEMET
C0805X331F4HACAUTO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805X331F4HACAUTO
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 330PF 16V ULTRA STA
Fitxak: C0805X331F4HACAUTO.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
C0805X331F4HACAUTOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805X331F4HACAUTO fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 330PF 16V ULTRA STA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1207096 pcs Datuen fitxa C0805X331F4HACAUTO.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) 0.039" (0.98mm) Tenperatura koefizientea X8R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series FT-CAP
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Ezaugarriak Low ESL, Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 330pF ±1% 16V Ceramic Capacitor X8R 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 330pF