C0805X225K8RACTU
KEMETKEMET
C0805X225K8RACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805X225K8RACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 2.2UF 10V X7R 0805
Fitxak: C0805X225K8RACTU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
C0805X225K8RACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805X225K8RACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 2.2UF 10V X7R 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 586058 pcs Datuen fitxa C0805X225K8RACTU.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.055" (1.40mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series FT-CAP
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak 399-11595-2
C0805X225K8RAC
C0805X225K8RAC7800
C0805X225K8RACTU-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Soft Termination
Failure Rate - Deskribapen zehatza 2.2µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
kapazitantzia 2.2µF eskaerak Boardflex Sensitive